Kommunestyret

Kommunestyret i Flakstad kommune 

Kommunestyret for inneværende periode teller 11 medlemmer:    

Ordfører er Hans Fredrik Sørdal (Ap)
E-post: Hans.Fredrik.Sordal@flakstad.kommune.no
Tel:     936 19 936

 


Ordfører versjon 2 - Klikk for stort bilde

Varaordfører Einar Benjaminsen (FDL)

E-post: Einar.B.Benjaminsen@flakstad.kommune.no

Tel:      957 42 727

Einar Benjaminsen - Klikk for stort bildeEinar Benjaminsen

 

Øvrige medlemmer er:

 

Eva Sæthre (FDL)

E-post: Eva.Saethre@flakstad.kommune.no

Tel:       971 58 137

 

Kristine Friis (FDL)

E-post: Kristine.Friis@flakstad.kommune.no

Tel:      414 74 700

 

May-Britt Solhaug (Ap)

E-post: maysolha@msn.com

Tel:      992 75 151

 

Anne-Birgith Mørkved (MDG)

E-post: annebirgith.m.r@gmail.com

Tel:      913 82 698

Anne Birgith Mørkved - Klikk for stort bildeAnne Birgith Mørkved

Trond Kroken (Sp)

E-post: trond.kroken@flakstad.kommune.no

Tel:      900 34 203

Trond Kroken - Klikk for stort bildeTrond Kroken

Jim Olaisen (Sp)

E-post: Jim.Olaisen@flakstad.kommune.no

Tel:      930 28 997

 

Cecilie Nygård (Sp)

E-post: Cecilie.Johnsen@flakstad.kommune.no

Tel:      414 39 766

 

Marit Kristin Stokvik Johansen (Sp) (permisjon 2017)

E-post: marit@hjramberg.no

Tel:

 

 

Elin Thorbjørnsen (Sp)

E-post: elin@norgeskystfiskarlag.no

Tel:       901 97 334

 

 

Rolf Helge Eriksen (Sp)

E-post: Rolf-Helge.eriksen@flakstad.kommune.no

Tel: 970 72 106

 

     

 

Formannskapet for inneværende periode teller fem medlemmer:  

Ordfører er Hans Fredrik Sørdal (Ap)
E-post: Hans.Fredrik.Sordal@flakstad.kommune.no
Tel:     936 19 936

 

 

Varaordfører Einar Benjaminsen (FDL)

E-post: Einar.B.Benjaminsen@flakstad.kommune.no

Tel:      957 42 727

 

Anne-Birgith Mørkved (MDG)

E-post: annebirgith.m.r@gmail.com

Tel:      913 82 698

 

Trond Kroken (Sp)

E-post: trond.kroken@flakstad.kommune.no

Tel:      900 34 203

 

Jim Olaisen (Sp)

E-post: Jim.Olaisen@flakstad.kommune.no

Tel:      930 28 997